LM25005MHX
pregled izdelka
Številka dela: LM25005MHX
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM25005MHX
Številka dela LM25005MHX Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4919 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Voltage - Output (Max) 37V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 50kHz ~ 500kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Trenutni - izhod 2.5A Številka osnovnega dela LM25005