LM25005MH
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM25005MH
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
146 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM25005MH
Številka dela LM25005MH Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22499 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Voltage - Output (Max) 37V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 50kHz ~ 500kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Trenutni - izhod 2.5A Številka osnovnega dela LM25005
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM248DT
LM248DT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO
Na zalogi: 61327 pcs
Prenesi: LM248DT.pdf
RFQ
LM248DRE4
LM248DRE4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC
Na zalogi: 599884 pcs
Prenesi:
RFQ
LM248N
LM248N
Opis: IC OPAMP GP 1.3MHZ 14DIP
Prenesi: LM248N.pdf
LM25005MHX/NOPB
LM25005MHX/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Prenesi:
LM25007MM
LM25007MM
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
LM25005MHX
LM25005MHX
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 14DIP