LM25005MH/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM25005MH/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
73 pcs
146 pcs
511 pcs
1022 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM25005MH/NOPB
Številka dela LM25005MH/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21899 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Voltage - Output (Max) 37V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM25005MH/NOPB
LM25005MHNOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 50kHz ~ 500kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Trenutni - izhod 2.5A
Številka osnovnega dela LM25005
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM248N
LM248N
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 14DIP