BQ25101YFPT
pregled izdelka
Številka dela: BQ25101YFPT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ25101YFPT
Številka dela BQ25101YFPT Proizvajalec N/A
Opis IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65221 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6.45V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA
Serija - Programabilne funkcije Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA
delovna temperatura 0°C ~ 125°C (TJ) Število celic 1
Vmesnik - Zaščita napak Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
natančen opis Charger IC Lithium Ion/Polymer 6-DSBGA Tok - polnjenje Constant - Programmable
Tok napajanja - maks 250mA Napetost akumulatorja 4.2V