BQ25100YFPT
pregled izdelka
Številka dela: BQ25100YFPT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ25100YFPT
Številka dela BQ25100YFPT Proizvajalec N/A
Opis IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70345 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6.45V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA
Serija - Programabilne funkcije Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA
Druga imena 296-38373-2 delovna temperatura 0°C ~ 125°C (TJ)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 250mA
Napetost akumulatorja 4.2V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer