BQ25101HYFPR
pregled izdelka
Številka dela: BQ25101HYFPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LI-ION CHARGE MGMT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ25101HYFPR
Številka dela BQ25101HYFPR Proizvajalec N/A
Opis IC LI-ION CHARGE MGMT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122429 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6.45V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA
Serija - Programabilne funkcije Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA
Druga imena 296-39932-2
BQ25101HYFPR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C (TJ)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 250mA
Napetost akumulatorja 4.35V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer