BQ25100YFPR
pregled izdelka
Številka dela: BQ25100YFPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BQ25100 SINGLE INPUT LINEAR CHAR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ25100YFPR
Številka dela BQ25100YFPR Proizvajalec N/A
Opis BQ25100 SINGLE INPUT LINEAR CHAR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122991 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6.45V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA
Serija - Programabilne funkcije Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA
Druga imena 296-39931-2
BQ25100YFPR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C (TJ)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 250mA
Napetost akumulatorja 4.2V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer