7142LA55L48B
pregled izdelka
Številka dela: 7142LA55L48B
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 48LCC
Podatkovni listi: 7142LA55L48B.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
34 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7142LA55L48B
Številka dela 7142LA55L48B Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 48LCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1396 pcs Podatkovni list 7142LA55L48B.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-LCC (14.22x14.22)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-LCC Druga imena IDT7142LA55L48B
IDT7142LA55L48B-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount