7142LA55J
pregled izdelka
Številka dela: 7142LA55J
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Podatkovni listi: 7142LA55J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 7142LA55J
Številka dela 7142LA55J Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5502 pcs Podatkovni list 7142LA55J.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 52-LCC (J-Lead) Druga imena IDT7142LA55J
IDT7142LA55J-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount