7142LA55C
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7142LA55C
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Podatkovni listi: 7142LA55C.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7142LA55C
Številka dela 7142LA55C Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1975 pcs Podatkovni list 7142LA55C.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-SIDE BRAZED
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena IDT7142LA55C
IDT7142LA55C-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Through Hole