7142LA55CB
pregled izdelka
Številka dela: 7142LA55CB
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Podatkovni listi: 7142LA55CB.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 813 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7142LA55CB
Številka dela 7142LA55CB Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 813 pcs Podatkovni list 7142LA55CB.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-SIDE BRAZED
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena IDT7142LA55CB
IDT7142LA55CB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Through Hole