CTLS1450B
pregled izdelka
Številka dela: CTLS1450B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Podatkovni listi: 1.CTLS1450B.pdf2.CTLS1450B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTLS1450B
Številka dela CTLS1450B Proizvajalec Essentra Components
Opis LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17231 pcs Podatkovni list 1.CTLS1450B.pdf2.CTLS1450B.pdf
Tip žice / kabla Ladder Premer 0.472" (12.00mm)
Natezno trdnost 450 lbs (204.12 kg) Serija CTLS
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316
Dolžina - Približna 17.75" Dolžina - Dejanska 1.476' (450.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Ladder Silver 5.71" (145.00mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 1.476' (450.00mm) Barva Silver
Premer snopa 5.71" (145.00mm)