CTLS1150B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTLS1150B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Podatkovni listi: 1.CTLS1150B.pdf2.CTLS1150B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTLS1150B
Številka dela CTLS1150B Proizvajalec Essentra Components
Opis LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35139 pcs Podatkovni list 1.CTLS1150B.pdf2.CTLS1150B.pdf
Tip žice / kabla Ladder Premer 0.472" (12.00mm)
Natezno trdnost 450 lbs (204.12 kg) Serija CTLS
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316
Dolžina - Približna 6.00" Dolžina - Dejanska 0.492' (150.00mm, 5.91")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Ladder Silver 1.89" (48.00mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.492' (150.00mm, 5.91") Barva Silver
Premer snopa 1.89" (48.00mm)