CTLS0300B
pregled izdelka
Številka dela: CTLS0300B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Podatkovni listi: 1.CTLS0300B.pdf2.CTLS0300B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTLS0300B
Številka dela CTLS0300B Proizvajalec Essentra Components
Opis LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31551 pcs Podatkovni list 1.CTLS0300B.pdf2.CTLS0300B.pdf
Tip žice / kabla Ladder Premer 0.276" (7.01mm)
Natezno trdnost 225 lbs (102.06 kg) Serija CTLS
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316
Dolžina - Približna 11.75" Dolžina - Dejanska 0.984' (300.00mm, 11.81")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Ladder Silver 3.82" (97.00mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 0.984' (300.00mm, 11.81") Barva Silver
Premer snopa 3.82" (97.00mm)