CTLS0450B
pregled izdelka
Številka dela: CTLS0450B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Podatkovni listi: 1.CTLS0450B.pdf2.CTLS0450B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTLS0450B
Številka dela CTLS0450B Proizvajalec Essentra Components
Opis LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23211 pcs Podatkovni list 1.CTLS0450B.pdf2.CTLS0450B.pdf
Tip žice / kabla Ladder Premer 0.276" (7.01mm)
Natezno trdnost 225 lbs (102.06 kg) Serija CTLS
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316
Dolžina - Približna 17.75" Dolžina - Dejanska 1.476' (450.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Ladder Silver 5.71" (145.00mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 1.476' (450.00mm) Barva Silver
Premer snopa 5.71" (145.00mm)