DT028ATFT-PTS
DisplaytechDisplaytech
DT028ATFT-PTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT028ATFT-PTS
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 2.8" 240X320
Podatkovni listi: 1.DT028ATFT-PTS.pdf2.DT028ATFT-PTS.pdf3.DT028ATFT-PTS.pdf4.DT028ATFT-PTS.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT028ATFT-PTS
Številka dela DT028ATFT-PTS Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 2.8" 240X320 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Ogled območja 43.20mm W x 57.60mm H Zaslon na dotik Capacitive
Serija - Druga imena 1756-1017
Vmesnik I²C Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.8" (71.12mm)
natančen opis Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 2.8" (71.12mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED