DT022CTFT
DisplaytechDisplaytech
DT022CTFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT022CTFT
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka 2.2 INCH TFT LCD MOD
Podatkovni listi: 1.DT022CTFT.pdf2.DT022CTFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT022CTFT
Številka dela DT022CTFT Proizvajalec Displaytech
Opis 2.2 INCH TFT LCD MOD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3706 pcs Podatkovni list 1.DT022CTFT.pdf2.DT022CTFT.pdf
Ogled območja 45.12mm W x 33.84mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1756-1048
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.2" (55.88mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 2.2" (55.88mm) 320 x 240 (QVGA) Osvetlitev ozadja LED