DT022BTFT
DisplaytechDisplaytech
DT022BTFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT022BTFT
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 2.2" 240X320
Podatkovni listi: 1.DT022BTFT.pdf2.DT022BTFT.pdf3.DT022BTFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT022BTFT
Številka dela DT022BTFT Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 2.2" 240X320 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3976 pcs Podatkovni list 1.DT022BTFT.pdf2.DT022BTFT.pdf3.DT022BTFT.pdf
Ogled območja 33.84mm W x 45.12mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1756-1001
Vmesnik Parallel Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.2" (55.88mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.2" (55.88mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED