DT024CTFT-TS
DisplaytechDisplaytech
DT024CTFT-TS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT024CTFT-TS
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 2.4" 240X320
Podatkovni listi: 1.DT024CTFT-TS.pdf2.DT024CTFT-TS.pdf3.DT024CTFT-TS.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT024CTFT-TS
Številka dela DT024CTFT-TS Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 2.4" 240X320 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3625 pcs Podatkovni list 1.DT024CTFT-TS.pdf2.DT024CTFT-TS.pdf3.DT024CTFT-TS.pdf
Ogled območja 36.72mm W x 48.96mm H Zaslon na dotik Resistive
Serija - Druga imena 1756-1003
Vmesnik Parallel Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 2.4" (60.96mm)
natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Osvetlitev ozadja LED
Barva ozadja -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DT022BTFT
DT022BTFT
Proizvajalci: Displaytech
Opis: LCD DISP TFT 2.2" 240X320
Na zalogi: 3976 pcs
Prenesi: DT022BTFT.pdf
RFQ
DT024CTFT
DT024CTFT
Proizvajalci: Displaytech
Opis: LCD DISP TFT 2.4" 240X320