DT018ATFT
DisplaytechDisplaytech
DT018ATFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DT018ATFT
Proizvajalec / znamka: Displaytech
Opis izdelka LCD DISP TFT 1.8" 128X160
Podatkovni listi: 1.DT018ATFT.pdf2.DT018ATFT.pdf3.DT018ATFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DT018ATFT
Številka dela DT018ATFT Proizvajalec Displaytech
Opis LCD DISP TFT 1.8" 128X160 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6555 pcs Podatkovni list 1.DT018ATFT.pdf2.DT018ATFT.pdf3.DT018ATFT.pdf
Ogled območja 28.03mm W x 35.04mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 1756-1000
Vmesnik Parallel Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 128 x 160
Dot Pitch - Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 1.8" (45.72mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 1.8" (45.72mm) 128 x 160 Osvetlitev ozadja LED