20GENW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GENW3E-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20GENW3E-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Podatkovni listi: 1.20GENW3E-R.pdf2.20GENW3E-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
96 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20GENW3E-R
Številka dela 20GENW3E-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8871 pcs Podatkovni list 1.20GENW3E-R.pdf2.20GENW3E-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Wire Leads Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 36.00mm x 26.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1151 Število pozicij 3
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 20A
Podobni izdelki
20G LARGE
20G LARGE
Proizvajalci: EasyBraid Co.
Opis: GLOVES POLY TRANS LARGE 10PC
Na zalogi: 4368 pcs
Prenesi: 20G LARGE.pdf
RFQ
20GENG3E-R
20GENG3E-R
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Na zalogi: 7496 pcs
Prenesi: 20GENG3E-R.pdf
RFQ
20GEEG3E-R
20GEEG3E-R
Prenesi: 20GEEG3E-R.pdf
20GM8M
20GM8M
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER