20GENG3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GENG3E-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20GENG3E-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.20GENG3E-R.pdf2.20GENG3E-R.pdf3.20GENG3E-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20GENG3E-R
Številka dela 20GENG3E-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7496 pcs Podatkovni list 1.20GENG3E-R.pdf2.20GENG3E-R.pdf3.20GENG3E-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 36.00mm x 26.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1052
20GENG3ER
Število pozicij 3
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 20A
Podobni izdelki
20GD27
20GD27
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: GAUGE PIECE D2 20A 500V FOR E27