20GENG3E
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GENG3E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20GENG3E
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.20GENG3E.pdf2.20GENG3E.pdf3.20GENG3E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
96 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20GENG3E
Številka dela 20GENG3E Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8093 pcs Podatkovni list 1.20GENG3E.pdf2.20GENG3E.pdf3.20GENG3E.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 36.00mm x 26.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1037 Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 20A
Vrsta priključka Receptacle, Male Blades Slog konektorja IEC 320-C20
Odobritve CSA, UL, VDE
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
20GD27
20GD27
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: GAUGE PIECE D2 20A 500V FOR E27
Na zalogi: 10917 pcs
Prenesi: 20GD27.pdf
RFQ
20GEEG3E
20GEEG3E
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Na zalogi: 8744 pcs
Prenesi: 20GEEG3E.pdf
RFQ
20G LARGE
20G LARGE
Proizvajalci: EasyBraid Co.
Opis: GLOVES POLY TRANS LARGE 10PC
Prenesi: 20G LARGE.pdf
20GEEG3EM
20GEEG3EM
Prenesi: 20GEEG3EM.pdf
20GENG3E-R
20GENG3E-R
Prenesi: 20GENG3E-R.pdf
20GEEG3E-R
20GEEG3E-R
Prenesi: 20GEEG3E-R.pdf
20GM8M
20GM8M
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER
Prenesi: 20GM8M.pdf
20GENG3EM
20GENG3EM
Prenesi: 20GENG3EM.pdf
20GENW3E-R
20GENW3E-R
Opis: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Prenesi: 20GENW3E-R.pdf
20GEEW3E
20GEEW3E
Prenesi: 20GEEW3E.pdf
Proizvajalci: Schurter
Opis: PWR ENT RCPT IEC320 S16 VARIANT
Prenesi: 4312.0007.pdf
20GEEW3E-R
20GEEW3E-R
Prenesi: 20GEEW3E-R.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%