20GEEG3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEG3E-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20GEEG3E-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.20GEEG3E-R.pdf2.20GEEG3E-R.pdf3.20GEEG3E-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20GEEG3E-R
Številka dela 20GEEG3E-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7714 pcs Podatkovni list 1.20GEEG3E-R.pdf2.20GEEG3E-R.pdf3.20GEEG3E-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče -
Mere izreza plošče Rectangular - 34.50mm x 26.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1045
20GEEG3ER
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 20A