10GENG3EM
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3EM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10GENG3EM
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.10GENG3EM.pdf2.10GENG3EM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10GENG3EM
Številka dela 10GENG3EM Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19633 pcs Podatkovni list 1.10GENG3EM.pdf2.10GENG3EM.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1223 Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A