10GENW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENW3E-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10GENW3E-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Podatkovni listi: 1.10GENW3E-R.pdf2.10GENW3E-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10GENW3E-R
Številka dela 10GENW3E-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13687 pcs Podatkovni list 1.10GENW3E-R.pdf2.10GENW3E-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Wire Leads Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1148 Število pozicij 3
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A