10GENG3EM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3EM-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10GENG3EM-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.10GENG3EM-R.pdf2.10GENG3EM-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10GENG3EM-R
Številka dela 10GENG3EM-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15009 pcs Podatkovni list 1.10GENG3EM-R.pdf2.10GENG3EM-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov -
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1232 Število pozicij 3
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A
Vrsta priključka Receptacle, Male Blades Slog konektorja IEC 320-C14
Odobritve CSA, UL, VDE
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10GENG3E
10GENG3E
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Na zalogi: 17225 pcs
Prenesi: 10GENG3E.pdf
RFQ
10GENW3EM-R
10GENW3EM-R
Opis: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Na zalogi: 14938 pcs
Prenesi: 10GENW3EM-R.pdf
RFQ
10GENG3EM-R(H)
10GENG3EM-R(H)
Prenesi: 10GENG3EM-R(H).pdf
10GENW3EM-R(H)
10GENW3EM-R(H)
Prenesi: 10GENW3EM-R(H).pdf
10GENG3QM-R(H)
10GENG3QM-R(H)
Prenesi: 10GENG3QM-R(H).pdf
10GENG3EM
10GENG3EM
Prenesi: 10GENG3EM.pdf
10GENG3E-R(H)
10GENG3E-R(H)
Prenesi: 10GENG3E-R(H).pdf
10GENG3E-R
10GENG3E-R
Prenesi: 10GENG3E-R.pdf
10GEEW3QM
10GEEW3QM
Prenesi: 10GEEW3QM.pdf
10GENG3EM(H)
10GENG3EM(H)
Prenesi: 10GENG3EM(H).pdf
10GENW3E-R
10GENW3E-R
Prenesi: 10GENW3E-R.pdf
10GENW3E
10GENW3E
Prenesi: 10GENW3E.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%