10GENG3E-R(H)
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3E-R(H) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10GENG3E-R(H)
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.10GENG3E-R(H).pdf2.10GENG3E-R(H).pdf3.10GENG3E-R(H).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10GENG3E-R(H)
Številka dela 10GENG3E-R(H) Proizvajalec Delta Electronics
Serija GE Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 29.50mm x 21.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena 10GENG3ER(H)
Število pozicij 3
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A