DR10D12X
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR10D12X
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 12A 1-100V
Podatkovni listi: DR10D12X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR10D12X
Številka dela DR10D12X Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 12A 1-100V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1320 pcs Podatkovni list DR10D12X.pdf
Napetost - obremenitev 1V ~ 100V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija DR Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Vrsta izhoda DC
Odpornost na stanje (Max) 100 mOhms Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 12A