DR124-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-102-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1MH 440MA 3.477 OHM
Podatkovni listi: DR124-102-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-102-R
Številka dela DR124-102-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1MH 440MA 3.477 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119100 pcs Podatkovni list DR124-102-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR124
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1mH Shielded Wirewound Inductor 440mA 3.477 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.477 Ohm Max Trenutna ocena 440mA
Tok - nasičenost 530mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DR124-150-R
DR124-150-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 15UH 3.6A 44.8 MOHM
Na zalogi: 47596 pcs
Prenesi: DR124-150-R.pdf
RFQ
DR10TI
DR10TI
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX 30MM AC 10MM NC PL