DR124-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR124-100-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.5A 28 MOHM SMD
Podatkovni listi: DR124-100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-100-R
Številka dela DR124-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 4.5A 28 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47908 pcs Podatkovni list DR124-100-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR124
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1431-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 28 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 4.5A Tok - nasičenost 5.8A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DR124-101-R
DR124-101-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100UH 1.5A 308 MOHM
Na zalogi: 130198 pcs
Prenesi: DR124-101-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 15UH 3.6A 44.8 MOHM
Na zalogi: 47596 pcs
Prenesi: DR124-150-R.pdf
RFQ
DR10TI
DR10TI
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX 30MM AC 10MM NC PL
Na zalogi: 333 pcs
Prenesi: DR10TI.pdf
DR10T
DR10T
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX 30MM AC 10MM NO PL