DR10D03X
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR10D03X
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 3A 1-100V
Podatkovni listi: DR10D03X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR10D03X
Številka dela DR10D03X Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 3A 1-100V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2033 pcs Podatkovni list DR10D03X.pdf
Napetost - obremenitev 1V ~ 100V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija DR Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Vrsta izhoda DC
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 3A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DR1050-6R8-R
DR1050-6R8-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 6.8UH 5.45A 16.5 MOHM
Na zalogi: 93370 pcs
Prenesi: DR1050-6R8-R.pdf
RFQ
DR10TI
DR10TI
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX 30MM AC 10MM NC PL
Na zalogi: 333 pcs
Prenesi: DR10TI.pdf
RFQ
DR10D03
DR10D03
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 3A 1-100V