DR1050-6R8-R
pregled izdelka
Številka dela: DR1050-6R8-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 5.45A 16.5 MOHM
Podatkovni listi: DR1050-6R8-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR1050-6R8-R
Številka dela DR1050-6R8-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6.8UH 5.45A 16.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93370 pcs Podatkovni list DR1050-6R8-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 5.45A 16.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 16.5 mOhm Max Trenutna ocena 5.45A
Tok - nasičenost 5.8A