DR1050-681-R
pregled izdelka
Številka dela: DR1050-681-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 680UH 560MA 1.369 OHM
Podatkovni listi: DR1050-681-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR1050-681-R
Številka dela DR1050-681-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 680UH 560MA 1.369 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84502 pcs Podatkovni list DR1050-681-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680µH Shielded Wirewound Inductor 560mA 1.369 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.369 Ohm Max Trenutna ocena 560mA
Tok - nasičenost 550mA