DR1050-471-R
pregled izdelka
Številka dela: DR1050-471-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470UH 640MA 1.069 OHM
Podatkovni listi: DR1050-471-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR1050-471-R
Številka dela DR1050-471-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470UH 640MA 1.069 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84626 pcs Podatkovni list DR1050-471-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 640mA 1.069 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.069 Ohm Max Trenutna ocena 640mA
Tok - nasičenost 620mA