DR1050-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1050-470-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR1050-470-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 47UH 2.06A 111 MOHM
Podatkovni listi: DR1050-470-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR1050-470-R
Številka dela DR1050-470-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 47UH 2.06A 111 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51015 pcs Podatkovni list DR1050-470-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija DR1050
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1419-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.06A 111 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 111 mOhm Max
Trenutna ocena 2.06A Tok - nasičenost 2.1A