TM7EW202
pregled izdelka
Številka dela: TM7EW202
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: TM7EW202.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TM7EW202
Številka dela TM7EW202 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29800 pcs Podatkovni list TM7EW202.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7EW 2K OHM (202)
TM-7EW202
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment