TM7EW203
pregled izdelka
Številka dela: TM7EW203
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: TM7EW203.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TM7EW203
Številka dela TM7EW203 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35381 pcs Podatkovni list TM7EW203.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7EW 20K OHM (203)
TM-7EW203
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment