TM7EW500
pregled izdelka
Številka dela: TM7EW500
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: TM7EW500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TM7EW500
Številka dela TM7EW500 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29234 pcs Podatkovni list TM7EW500.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 50 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7EW 50 OHM (500)
TM-7EW500
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment