TM7EW101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TM7EW101
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: TM7EW101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TM7EW101
Številka dela TM7EW101 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34919 pcs Podatkovni list TM7EW101.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7EW101
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment