TM7ES504
pregled izdelka
Številka dela: TM7ES504
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: TM7ES504.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TM7ES504
Številka dela TM7ES504 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32247 pcs Podatkovni list TM7ES504.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.323" L x 0.283" W x 0.331" H (8.20mm x 7.20mm x 8.40mm)
Serija TM-7 Odporen material Cermet
Odpornost 500 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena TM-7ES 500K OHM (504)
TM-7ES504
Število obratov 3 Tip montaže Through Hole
natančen opis 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment