UP4T-150-R
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 15UH 5.5A 25.9 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP4T-150-R.pdf2.UP4T-150-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-150-R
Številka dela UP4T-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 5.5A 25.9 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6474 pcs Podatkovni list 1.UP4T-150-R.pdf2.UP4T-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-150
UP4T-150-ND
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 25.9 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25.9 mOhm Max
Trenutna ocena 5.5A Tok - nasičenost 9.1A