UP4T-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 6.8A 18 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP4T-100-R.pdf2.UP4T-100-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-100-R
Številka dela UP4T-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 6.8A 18 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2826 pcs Podatkovni list 1.UP4T-100-R.pdf2.UP4T-100-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 4T
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-100
UP4T-100-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 6.8A 18 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Trenutna ocena 6.8A Tok - nasičenost 11.5A