UP4T-101-R
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 2A 170 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP4T-101-R.pdf2.UP4T-101-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-101-R
Številka dela UP4T-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 2A 170 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6711 pcs Podatkovni list 1.UP4T-101-R.pdf2.UP4T-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-101
UP4T-101-ND
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 170 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 2A Tok - nasičenost 3.6A