UP4B-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-680-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4B-680-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP4B-680-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
275 pcs
550 pcs
825 pcs
1375 pcs
2750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP4B-680-R
Številka dela UP4B-680-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58768 pcs Podatkovni list UP4B-680-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1099-2
UP4B-680
UP4B-680-ND
UP4B680R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 2.4A Tok - nasičenost 4.3A