UP2T-221-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2T-221-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220UH 750MA 708.8 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP2T-221-R.pdf2.UP2T-221-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2T-221-R
Številka dela UP2T-221-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220UH 750MA 708.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6536 pcs Podatkovni list 1.UP2T-221-R.pdf2.UP2T-221-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 708.8 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 708.8 mOhm Max Trenutna ocena 750mA
Tok - nasičenost 610mA