UP2T-150-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2T-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 15UH 3.5A 45 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP2T-150-R.pdf2.UP2T-150-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2T-150-R
Številka dela UP2T-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 3.5A 45 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6923 pcs Podatkovni list 1.UP2T-150-R.pdf2.UP2T-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP2T-150
UP2T-150-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost 2.4A