UP2T-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2T-100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.3A 28 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP2T-100-R.pdf2.UP2T-100-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2T-100-R
Številka dela UP2T-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 4.3A 28 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3078 pcs Podatkovni list 1.UP2T-100-R.pdf2.UP2T-100-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 2T
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP2T-100
UP2T-100-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 4.3A 28 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost 3.3A