UP2T-102-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2T-102-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1MH THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.UP2T-102-R.pdf2.UP2T-102-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2T-102-R
Številka dela UP2T-102-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1MH THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3529 pcs Podatkovni list 1.UP2T-102-R.pdf2.UP2T-102-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor Radial