UP2T-330-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2T-330-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 33UH 2.1A 91.7 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP2T-330-R.pdf2.UP2T-330-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2T-330-R
Številka dela UP2T-330-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 33UH 2.1A 91.7 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4837 pcs Podatkovni list 1.UP2T-330-R.pdf2.UP2T-330-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" Dia (11.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP2T-330
UP2T-330-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 91.7 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 91.7 mOhm Max
Trenutna ocena 2.1A Tok - nasičenost 1.7A